מדיניות החזרות

מדיניות החזרות, החלפות ומשלוחים באתר הסחר של "ליבר – לאם ולתינוק" (קורל בנימינוב)

אנחנו בליבר מקווים שאהבת את הפריטים שקנית אצלנו או קיבלת מאיתנו, אבל אם לא, זו לא בעיה!

החזרת והחלפת מוצרים

  1. מוצרים ומארזים מהמלאי המוצג בחנות האונליין – אלו פריטים שאת/ה יכול/ה להחזיר ו/או להחליף תוך 14 ימים מיום קבלתם,וללא דמי ביטול. או תוך 14 ימים מיום קבלת מסמך בכתב המפרט את פרטי העסקה (לפי המאוחר) – בצירוף חשבונית קניה או פתק החלפה (או כל הוכחה אחרת לגבי ביצוע העסקה) – ובתנאי שהמוצר מוחזר באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש.

ביטול הזמנה שהתבצעה לפני שליחת המוצר ללקוח ו/או טיפול בהזמנה, תהיה ללא תשלום נוסף ויוחזרו ללקוח כל הכספים ששילם בגין העסקה, כולל דמי המשלוח. 

במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמין או מקבל המארז, יינתן זיכוי כספי על המוצר עצמו בקיזוז עלות משלוח כפולה על סך 84 ש"ח. הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר הוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה המזמין (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי). כן יובהר, כי הנהלת העסק 'ליבר לאם ולתינוק' תהא בעל שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר. יובהר כי ניתן להחזיר את הפריט – שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר החבילה ארוזה בסרט – תוך 14 יום מקבלתו.

כל האמור לעיל אינו תקף ל'הזמנה מיוחדת'.

 

 

*הזמנה סרוגה ו/או תפורה בהתאמה אישית ללקוח ולבקשתו בכל צורה, צבע ואופן - להלן 'הזמנה מיוחדת': ביטול 'הזמנה מיוחדת' שהתבצעה לפני יצירת המוצר ללקוח ו/או כל טיפול בהזמנה, תהיה ללא תשלום נוסף ויוחזרו ללקוח כל הכספים ששילם בגין העסקה, כולל דמי המשלוח. 

לא ניתן לבטל הזמנה מיוחדת שסרוגה ו/או תפורה בעבודת יד שאינה חלק מהקולקציה הקיימת באתר במידה והטיפול בהזמנה כבר החל.

במקרה של ביטול עסקה של 'הזמנה מיוחדת', לאחר שנשלח המוצר אל המזמין או מקבל המארז, לא יינתן זיכוי כספי או כל זיכוי שהוא על המוצר עצמו ו/או המשלוח.

 

במידה ונדרשת החזרה של מוצר סרוג בעבודת יד 'בהזמנה מיוחדת' שלא לשביעות רצון הלקוח/ה, תתאפשר החזרה של המוצר על ידי הלקוח אך לא יהיה בגינו החזר כספי או כל זיכוי שהוא הן עבור המוצר והן עבור המשלוח.

 

  1. החזרת או החלפת מוצר כאמור, תתאפשר אך ורק ביחס למוצרים הקיימים בקולקציה שבאתר שלא נפגמו ושלא נעשה בהם כל שימוש.
  2. ‘ליבר – לאם ולתינוק' שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לגבות דמי ביטול להזמנות 'מוצרים ומארזים מהמלאי בחנות האינטרנטית' בשיעור 5% מסכום הרכישה של המוצר או 100 ₪ (הנמוך מבין השניים) ובנוסף גם את עלות המשלוח על סך 42 ש”ח לכל כיוון.

 

אופן החזרת והחלפת מוצרים

במידה והנך מעוניין להחליף/להחזיר (בכפוף לאמור לעיל) מוצר שרכשת ו/או קיבלת במתנה, עומדות לרשותך שתי (2) דרכים לעשות כן:

 

  1. החזרה/ החלפה באמצעות שליח – לשם כך עליך להודיע לנו על רצונך בכך, דרך האתר או טלפונית, בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, ואנו נשלח שליח שיאסוף אותו. עלויות השליחות יחולו על הלקוח.

 

  1. החזרה/ החלפה בבית העסק הפיזי של 'ליבר - לאם ולתינוק' מוצרים שנרכשו באתר ניתנים להחזרה ו/או החלפה רק בכתובת העסק 'חנה מרון 3/2 קריית ביאליק', וזאת עד 30 ימים לאחר קבלת המוצרים אצל הלקוח. חובה- לתאם מראש החזרה של פריט מול שירות הלקוחות. ההחזר הכספי יבוצע בתיאום עם המשרדים בהתאם לאמצעי התשלום בו נעשה שימוש באתר.

 

קבלת זיכוי על החזרת מוצר

קבלת החזר כספי בגין ביטול רכישה שבוצעה באתר, בכפוף לאמור לעיל, תבוצע לכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה, מול חברת האשראי.

 

לתשומת לבכם

הזמנתכם עשויה שלא להתבצע אם לאחר סיום הליך הרכישה, אזל המוצר שבחרתם מהמלאי, או במידה ופרטי כרטיס האשראי שלכם ו/או פרטיכם המלאים לא נקלטו במערכת.

בכל אחד ממקרים אלה ייצור עמכם קשר שירות הלקוחות שלנו על מנת שתחליטו האם להמשיך בהזמנה או לבטלה.

ביטול הזמנה לפני משלוח המוצר לרוכש, לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו לו הכספים ששילם בגין העסקה, כולל דמי המשלוח.

 

אזורי שילוח

ניתן לבצע הזמנה באתר לכל חלקי הארץ ועד בית הלקוח מלבד לכפרים בדרום הארץ שאצלם המשלוח מתבצע עד הכניסה לכפר ועל מקבל ההזמנה להגיע לכניסה לכפר ולאסוף את החבילה משם!

 

* מדיניות זו נכתבה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועדת לנשים ולגברים כאחד.