למה צריך נחשוש לתינוק?

למה צריך נחשוש לתינוק?

תינוק לא נרדם ולא רגוע בלילה, הוא אתגר שכל הורה מתמודד איתו, לרוב הסיבה לכך היא סביבה לא "שקטה" עבור התינוק. לתעשיית הטקסטיל זה לא חשוב כמו שהצבעוני מוכר, אבל אנחנו פה כדי להעניק לתינוקות שלנו את הטוב ביותר ולייצר עבורם חיים בריאים, טובים ומאושרים יותר. 
-
אביזרי טקסטיל כמו: צעצועים, טקסטיל בצבעים עזים, פתקיות פעילות וציורים מעניינים, הם גורמים משמעותיים מאוד שעשויים לפגוע באופן ישיר באיכות השינה של התינוק שלכם.
-
אני בתור אמא כשאני נתקלת בבעיה, אני תמיד מחפשת ומוצאת פתרונות! לכן פיתחתי את כרית הנחשוש שלנו לפני מספר שנים יחד עם יועצות שינה, התפתחות ומטפלות לגיל הרך, כדי לגבש את העיצוב והאיכות הטובים והנכונים ביותר עבור תינוקות ואמהות טריות.
אגלה לכם שהתוצאות הפתיעו אפילו אותי!
אני כמובן בודקת כל פריט קודם אצלי בבית עם הבנות שלי, ולאחר מכן שולחת לקבוצת ביקורת לבחון את המוצר שאני מפתחת כדי לבדוק אותו מכל הכיוונים.
הגענו לתוצאות מדהימות באיכות שנת התינוקות,
-
80% מהאמהות שניסו את הנחשוש טענו שהתינוקות שלהם "אוהבים למשש את הנחשוש ונרדמים כך לבד" סיפרו שהמרקם הסרוג מעניק להם רוגע.
-
93% מהאמהות דיווחו שהנחשוש עמיד מאוד בכביסות.
-
70% מהאמהות סיפרו שכשניסו להחליף לתינוק שלהן את הנחשוש שלנו לנחשוש אחר, הבחינו בשינוי משמעותי לרעה באיכות השינה של התינוק.
-
67% מהאמהות ביקשו לרכוש את שמיכת השינה התואמת לנחשוש לחווית שינה מושלמת, בטוחה ורגועה לתינוק.
-
כרית הנחשוש שלנו נבחרה לייצור בצבע לבן בלבד בדיוק כמו שמיכת השינה שלנו - הכרית בעלת 9 שלבים ווריאציות התואמים את תהליך ההתפתחות של האם והתינוק ויכולה ללוות ולעטוף אותם לאורך שנים!
הנחשוש שלנו מלווה תינוקות ואמהות כבר מעל 3 שנים, ועוטף אותם החל משלב ההריון ועד שלב המעבר למיטת יחיד. (זה באמת המון זמן, לכן זו נשמעת כמו השקעה טובה לטווח ארוך..)
-
למה צריך נחשוש לתינוק?
השימוש בנחשוש מקנה לאם ולתינוק תחושת ביטחון, בכל הנוגע לשנת תינוקות בריאה, וללא גירויים מיותרים. הכרית עוטפת את התינוק בכל שלבי ההתפתחות שלו, בשינה ובערות. 
-
כרית הנחשוש היא אביזר חשוב ואף הכרחי במיטת התינוק ממספר סיבות-
1. בטיחות - כרית הנחשוש מונעת פגיעות גוף של התינוק מדופן המיטה. היא שומרת על מיקום יציב ובטוח של ראש התינוק במיטה ועשויה אפילו למנוע שברי רגליים אצל תינוקות שנוטים להכניס את רגליהם הקטנות בין סורגי המיטה.
2. נוחות - הכרית רכה אך לא מידי, ולכן היא מעניקה תמיכה נעימה לראשו של התינוק ועוטפת אותו.
3. שיפור איכות השינה - כרית הנחשוש שלנו עשויה מחוט 100% כותנה נוחה ורכה במיוחד המותאמת לתינוקות ובצבע לבן בלבד. הצבע הלבן מאפשר לתינוק רוגע, שקט וביטחון בשינה. הכרית תומכת ומסייעת לתינוק להירדם בקלות באופן עצמאי ולישון שינה רציפה וטובה יותר, בהשוואה לשינה ללא כרית נחשוש.
אלו הסיבות העיקריות לשימוש בכרית הנחשוש שלנו, היא איכותית וטובה לכל מיטת תינוק, לאמהות ואפילו לנשים בהריון.

 

הידעתם? כרית הנחשוש שלנו אידיאלית ככרית הריון קומפקטית שלא תופסת הרבה מקום במיטה וככרית הנקה נוחה במיוחד התומכת בגב ובכתפיים ומונעת התעייפות במהלך ההנקות הממושכות!

-

למה משמשת כרית הנחשוש שלנו?
כרית הריון
כרית הנקה
כרית נסט לתינוק
מגן ראש חופשי
מגן ראש קשור למיטה ב4 קצוות
מגן ראש לצד אחד - בצורת ר'
כרית תמיכה למיטת יחיד - בצורת סוכרייה
כרית שבלול מעוצבת - משמשת גם ככרית הגבהה לפעוטות
כרית בייגלה לעיצוב המיטה והחדר
ועוד.. ועוד..
-

**בכל יום אנחנו מגלים שימושים נוספים לכרית הנחשוש שלנו ולכן העיצוב הייחודי שלה מאפשרת לכל אמא ותינוק לבחור את השימושים הנוספים בצורה יצירתית ככל העולה על רוחם, שתפו אותנו גם בעמוד האינסטגרם שלנו על השימושים שלכם לכרית הנחשוש שלנו, אנחנו תמיד שמחים לדעת שאתם אוהבים ונהנים מהנחשוש לאורך שנים

-
איך מכבסים כרית נחשוש ושומרים עליה לאורך זמן?
הכרית עשויה מבד 100% כותנה סרוקה ב2 שכבות באיכות הגבוהה ביותר,
ניתן לכבס את הכרית בשלמותה או להסיר את הכיסוי הסרוג שלה ולכבס אותה על 30 מעלות ללא סחיטה ובייבוש בצל, עם פריטים בצבע דומה בלבד.
כך תוכלו לוודא שהכרית תישמר לכם לאורך זמן צחורה, נקייה ובטוחה
ואפילו תשמש אתכם לאורך שנים.