סובלת מסימני מתיחה וגירודים בבטן בהריון? את לא חייבת לסבול!

סובלת מסימני מתיחה וגירודים בבטן בהריון? את לא חייבת לסבול!

בהריון הראשון שלי לא ידעתי באמת לאן אני נכנסת בכל עיניין מתיחת הבטן- הייתי בטוחה שבגלל שיש לי עור שומני, הוא ישמור על עצמו וימתח ללא סימנים. שמעתי שצריך למרוח שמן וקרמים כל הזמן על הבטן כדי להימנע מסימני מתיחה, אבל מסתבר שהרבה שמועות, ומאות חומרים שונים, לא בהכרח יעשו את העבודה עבורי ולא בהכרח ימנעו את הקרעים בבטן במהלך ההריון.

אני אף פעם לא ויתרתי על עצמי ועל המראה של הגוף שלי, ובסוף גם גיליתי את הדרך שעזרה לי מאוד עם סימני המתיחה. רק אחרי הלידה למדתי את הדרך הנכונה ששיפרה לי בצורה מאוד משמעותית את מראה ומרקם העור באיזור המתיחה ומנע כמעט לגמריי סימני מתיחה חדשים בהריון השני הנוכחי שלי. לכן, בחרתי לשתף אתכן בדרך שעבדה טוב עבורי. זה לא דרש ממני יותר מידי, עשיתי כמעט את אותו הדבר שעשיתי לאורך ההריון, אבל הפעם עשיתי את זה נכון מכל הבחינות.

נתחיל מזה שבעלי וחבר טוב שלו דיברו על העסק שלי למארזי מתנה ליולדת, והחבר שלו סיפר שדודה שלו משווקת מוצרים לנשים בהריון ולאחר לידה לסימני מתיחה, של מותג בינלאומי. 
הייתי סקפטית, כי בעיניי לא משנה מה עשיתי ומה מרחתי, זה לא עבד לי, אבל יחד עם זאת תמיד היתה לי תקווה למצוא את הדרך.

הבחור ציין שמדובר בחברה אמריקאית, שכבר הראתה תוצאות למעל 98% מהלקוחות שמשתמשות במוצרים שלהם. הוא גם ציין שהמוצרים שלהם על בסיס חומרים טבעיים. לבסוף אמר שכדאי לי לפחות לשמוע מה יש לה להגיד, ואולי אחר כך לנסות ולראות בעצמי אם מתאים לי או לא.

אז חשבתי לעצמי- מקסימום זה יצליח לי הפעם! אני גם ככה מורחת קרמים כל הזמן, אולי אנסה משהו חדש? אולי לא באמת ניסיתי הכל?

אז דיברתי איתה, היא שמעה על הצורך שלי והאכזבה שהיתה לי מכל הניסיונות הקודמים עם מוצרים אחרים. היא המליצה לי על 2 מוצרים עיקריים שיש לה, שמתאימים גם למהלך ההריון (למניעת סימנים) וגם לשיקום לאחר הלידה- חמאת בטן לסימני מתיחה וקרם למיצוק ושיקום העור המבוססים על חמאת קקאו, המשפרים את תהליך ייצור הקולגן והאלסטין הטבעי של העור, תורמים למראה אחיד לעור ומעניקים לחות עמוקה.

 

למדתי שישנם 3 מרכיבים טבעיים מרכזיים שמטפלים בסימני מתיחה ובמיצוק העור, שהם:

1. חמאת קקאו - מעניקה לחות אינטנסיבית לאיזורים פגועים ויבשים.
2. חמאת שיאה - מעניקה לחות עמוקה לעור.
3. ויטמין E - נוגד חמצון חזק מאוד, עוזר בשיפור מראה צלקות, פגמים וקרעים בעור וגם נותן מראה וגוון אחיד לעור.

השילוב של שלושתם יחד עם תוספת של קולגן ואלסטין, נותן תוצאה משמעותית ואפקטיבית במיוחד לסימני המתיחה ויכול ממש לשקם אותם ואפילו להעלים אותם.

דבר נוסף שאני חייבת לספר לכם, כי אותו גיליתי לאחרונה, הוא הסבון הטבעי, סבון שלא מכיל SLS, פרבנים וחומרים מזיקים לעור אותו ניתן למצוא בחנויות טבע וברשת. השימוש בסבון טבעי מונע את ההתייבשות שהSLS גורם לו וכך תהליך השיקום של העור באמצעות החמאות והקרמים הרבה יותר אפקטיבי!

פרוטוקול הטיפול שאני עבדתי על פיו הוא:

1. מריחת חמאת בטן אחרי המקלחת לפני השינה - כמות של כפית על כל איזור הבטן, החזה, המותניים, האגן והיריכיים (כן זה כל כך מרוכז שזה מספיק לכל האיזורים האלו יחד, בכפית אחת).

2. מריחת קרם למיצוק בבוקר - 2 לחיצות על המשאבה, ומריחה באותם האיזורים שציינתי קודם. הקרם נספג בקלות כי הוא יותר קליל ומתאים ליום יום. המהדרין יכולות לחדש את ההתמרחות בשעות הצהריים כדי לקבל אקסטרה אפקט.

3. הסוד הכי גדול, הוא להתמיד במריחות באופן קבוע למשך לפחות חודש וחצי ועד היעלמות הסימנים, כדי להבחין בתוצאה ראשונית משמעותית.

ומי שלא רואה את עצמה מתמרחת פעמיים ביום? 
מהניסיון האישי שלי, כי גם אני לא תמיד זכרתי להימרח בבוקר,
לי היה עדיף להימרח לפחות בערב אחרי המקלחת ולפני השינה בחמאת בטן ובקרם מיצוק לסירוגין ולקחתי בחשבון שתוצאות משמעותיות ככל הנראה, אראה לאחר תקופה ארוכה יותר.

וכך באמת קרה, אחרי חודשיים כבר ראיתי תוצאה חיובית ראשונית! סימני המתיחה הפכו לבהירים יותר וקטנים יותר, לאחר שנה בערך הסימנים כבר הפכו לפסים לבנים ובמקומות מסויימים כבר לא ראיתי סימנים כמעט בכלל.
זאת היתה הצלחה מטורפת בעיניי! ומאז אני ממליצה בחום לכל החברות שלי ולכל מי שמתייעצת איתי בנושא, לרכוש לה את הקרמים האלו כקרמים שעבדו בשבילי.

בגלל שזה עזר לי כל כך, בחרתי להוסיף את סדרת המוצרים האלו למוצרים שאנחנו משווקים כאן בחנות,

רוצה את המוצרים לטיפול בסימני מתיחה?
לחצי כאן לרכישה עם משלוח מהיר לכל הארץ! כדי שגם את תוכלי להתחיל בהקדם לטפל ולמנוע את סימני המתיחה בהריון ולאחר הלידה.

אוהבת,
קורל ❤️

 

**שימו לב, במקרים של גירודים קיצוניים, בעיות עור ותגובות חריגות של העור, יש להגיע לרופא שיאבחן את המצב ולקבל טיפול מתאים, לפעמים עלולים להיווצר מחלות עור, בעקבות המתיחות במהלך ההריון.
אין להתייחס למאמר כמציג המלצות רפואיות כלשהן, מכיוון שאני לא רופאה, המאמר בא להציג את הדרך שלי, שעבדה עבורי לטיפול ומניעת סימני המתיחה שלי, במהלך ההריון ולאחריו. סיפרתי את מה שאני יודעת מהמחקרים שעשיתי ברשת ומהניסיון האישי שלי, על תגובת העור והגוף שלי לאורך השנים האחרונות, שקרו ככל הנראה בעקבות השימוש במוצרים המצויינים במאמר.