בליבר: מתנות לידה שמחברות בין היולדת והתינוק הטרי

בליבר: מתנות לידה שמחברות בין היולדת והתינוק הטרי

*כ-5 דקות קריאה*
-
בעולם מהיר ומלא הסחות דעת ומתח בעיקר אחרי לידה, מציאת רגעים של שלווה ושמחה חשובים יותר מאי פעם. עבור הורים טריים, אנו שואפים ליצור סביבה מטפחת עבור תינוקות, שבה הם יכולים להרגיש בטוחים ואהובים. זו הסיבה שבחרנו לייצר שיתוף פעולה קסום עם המטפל הרגשית "רוזלין זוהר", איתה יצרנו קולקציה ייחודית של מוצרי תינוקות סרוגים שמעניקים הרבה יותר, עבור יולדת ותינוק כאחד.
אשתף אתכם איך עשינו את זה:
בראש ובראשונה המטרה שלנו היתה להביא לידי ביטוי בכל מארז לידה, מתנה ליולדת ובמוצרים הסרוגים בפרט את החום והאהבה של האמא, הביטחון, הבטיחות, והרוגע עבור התינוק, כי אנחנו בליבר מאמינים בקסם של מוצרים בעבודת יד, באהבה ובשלווה שהם משרים.
כל פריט בקולקציה שלנו סרוג בקפידה, באהבה ובמחשבה מה יהיה הכי טוב, נוח, איכותי, נעים, שימושי ויפה כמתנה ליולדת ולתינוק יחד.
עבור היולדת - המחשבה היא, מה ייתן לה כאמא את השקט הנפשי בכל הנוגע למשחק וההתפתחות של הילד, שהאמא תדע שהיא מעניקה את הטוב ביותר לתינוק שלה, ושהמוצרים הסרוגים יהיו יפים, מזמינים, נוחים ומתוקים בעינייה.
עבור התינוק - דאגנו לייצר את המוצרים עם הקפדה על בטיחות שימוש גבוהה בסביבת תינוקות, תשומת לב לפרטים הקטנים, מגע רך ונעים, תיפורים מהודקים, צבעים רכים, חומרים טבעיים, נוחות מקסימלית ועמידות לאורך זמן רב.
כל אלו, מבטיחים במוצרים שלנו את האיכות יוצאת הדופן ותשומת הלב לפרטים.
החל משמיכות נעימות, בובות, רעשנים נשכנים, שמיכי, מברשות שיער, סלסלאות, שטיחים, נעליים, בגדים ועוד.. מוצרי התינוקות הסרוגים שלנו נועדו לפנק את הקטנים שלכם בחום ובנוחות. האומנות מאחורי היצירות שלנו שנעשות בעבודת יד, הופכות כל פריט לאהוב במיוחד וכך הם מעבירים את האהבה שלנו הלאה אליכם הלקוחות שלנו.

רווחה רגשית ליולדת ולתינוק:
אנו יודעים שגידול ילד דורש הרבה יותר מטיפול פיזי בצרכיו הבסיסיים. רווחה רגשית חשובה באותה מידה הן להורים והן לתינוקות. לכן יצרנו שיתוף פעולה עם "רוזלין זוהר" מטפלת רגשית מקסימה עם ידע מאוד נרחב בעולם הרגשי של אמהות ותינוקות. רוזלין מאמינה באג'נדה של המותג שלנו ואנחנו גם מאמינים בעשייה שלה ובכלים שהיא מעניקה למטופליה ולקוחותייה המאפשרים יישום גישה הוליסטית להורות.
האתר שלנו לא רק מציג את המוצרים המתוקים שלנו, אלא גם מספק שפע של משאבים, מאמרים וטיפים שביניהם גם רוזלין זוהר מעניקה לנו מהידע שלה לרווחת הכלל.

טיפוח הקשר בין הורה לילד:
הקשר בין האמא לתינוק שלה הוא כל כך משמעותי ובעל חשיבות עליונה, אנחנו בליבר דואגים לשים את האמא והתינוק במרכז ומסייעים להם לחוות חוויות משותפות בצורה נעימה, בטוחה ורגועה וכך לטפח את הקשר שלהם כבר מגיל לידה. מוצרי התינוקות הסרוגים שלנו נועדו לשפר את הקשר בין ההורה לילד, וליצור רגעים של חום, ביטחון, שמחה, אושר והמון אהבה. אנו מאמינים שהפעולה הפשוטה של לעטוף תינוק בשמיכה סרוגה ורכה באהבה, יכולה להיות ביטוי עמוק של אכפתיות, דאגה ואהבה.


לסיכום, אנחנו בליבר מאמינים שלהיות מותג של מוצרי תינוקות סרוגים מחייבת אותנו להיות נאמנים לעקרונות שלנו כבעלים ולהעניק ללקוחות שלנו את הטוב ביותר עבור הקשר של האמא והתינוק יחד. בעיניינו זו חגיגה של אהבה, חיבור ורווחה רגשית. השותפות שלנו עם המטפלת הרגשית "רוזלין זוהר", מגדילה את יכולת ההשפעה שלנו כמותג, לספק להורים גישה הוליסטית לגידול התינוקות והילדים שלהם, שיהיו בטוחים, מאושרים ובריאים. אנחנו מזמינים אתכם לבקר גם באתר האינטרנט של רוזלין כדי ללמוד יותר איך לייצר הורות קשובה, מכילה ורגשית.
באהבה גדולה
קורל ♥