לא סומכים על מארזי לידה? כדאי לכם לדעת את זה

לא סומכים על מארזי לידה? כדאי לכם לדעת את זה

**הרשו לי לנפץ מיתוס גדול בעולם מוצרי התינוקות**
למארזי לידה לרוב יש סטיגמה לא חיובית, הם נתפסים כמארזים המכילים מוצרים פשוטים, לא איכותיים, עשויים מחומרים זולים, שרק נראים טוב באריזה.. 

גם שמעתי לא פעם יולדות שסיפרו שהיו מאוכזבות ממארזי לידה ששילמו עליהם מאות שקלים, כשהיו בטוחים שהשקיעו בהם, אבל את מבחן התוצאה, הם לא עברו..

מסקר שערכתי בקרב עשרות אמהות טריות, הבעיה המרכזית במארזי הלידה, היא שהם פשוט סתם ערימה של עוד המון מוצרים שכבר יש להן, ורק פה ושם יש מציאות, אבל לרוב, פשוט חבל על הכסף של המכרים שלהן..
בגלל זה, יש יולדות שפשוט מבקשות גיפט קארד גנרי, שיעזור להן עם הקניות הראשוניות לתינוק ויאפשר להן לבחור מה טוב להן, כי הן פוחדות שלא יקבלו דברים שהן באמת צריכות ורוצות..
אבל ללא ספק הן היו מעדיפות לקבל מארזי לידה איכותיים ושימושיים, ואפילו מיוחדים, שהן יראו שחושבים עליהן ונותנים להן מכל הלב, במקום להתרוצץ אחרי לידה בחנויות, או לשבור את הראש שעות באתרי האינטרנט השונים, כדי לנצל את סכום הגיפט קארד במלואו..

ואני שואלת, איפה הרגש? איפה ההשקעה? 
איפה הרצון לשמח את היולדת ובאמת לעזור לך?

אני רציתי להרים את הכפפה, לשנות את התפיסה הזו, ולהציג בפניכן,
שאצלנו זה אחרת.
מארזי הלידה שאנחנו מייצרים, הם לא כאלה! 
אז מה הם כן? שמחה ששלאתם!

התפיסה שלנו לגבי מוצרים לתינוק ומארזי לידה היא- מוצרים שצריכים ואפילו חייבים לשמש את היולדת בראש ובראשונה, שעשויים מחומרים איכותיים, שיחזיקו לאורך זמן (אפילו לילדים הבאים), יהיו נוחים ונעימים לתינוק, קלים לשימוש, בעלי עיצובים מיוחדים המעניקים חוויה, רגשות חיוביים, והנאה בכל שימוש.

רק מוצרים העומדים בסטנדרט הזה, יימכרו אצלנו!

וזאת, כדי שכשאתם תשלחו מארז לידה שלנו ליולדת, היא תדע להעריך באמת את ההשקעה שלכם, היא לא תוכל לשכוח את החוויה, היא באמת תשתמש בכל המוצרים, ותבין שאתם באמת רוצים את הטוב ביותר בשבילה.

רוצים לראות את המארזים שלנו והתכולות שלהם? כנסו לחנות המארזים שלנו כאן.

 

שלכן,

קורל ♥