איך בוחרים מתנה ליולדת? - 5 מתנות שכל יולדת תרצה לקבל

איך בוחרים מתנה ליולדת? - 5 מתנות שכל יולדת תרצה לקבל

רגע הלידה והגעתו של התינוק החדש למשפחה היא אירוע משמח ומרגש. זהו זמן של שינויים רבים, ושל התרגלות לחיים החדשים להורים הצעירים. בתקופה זו, כל מתנה ליולדת היא חשובה, אך ישנן מתנות מסוימות שכל יולדת תשמח לקבל יותר מכל. כאן אשתף אתכם ב 5  מתנות שכל יולדת תרצה לקבל, תוך התייחסות למגמות ההולכות וגוברות בעולם ההורות לשנת 2023-2024.
  1. מתנות טבעיות ובריאות - בעולם של היום, יולדות שמחות לקבל כמתנה ללידה מוצרים לתינוק העשויים מחומרים טבעיים, בדים טבעיים ולא סינטטיים, ללא כימיקלים או חומרים שעשויים להזיק לתינוק או לאם. לדוגמה, בגדי תינוק מ100% כותנה רכה, מוצרים לתינוק שעשויים מעץ, בובות מכותנה, שמיכה סרוגה מ100% כותנה נושמת וכו'.
 
הנה דוגמא למארז מתנה בריא העשוי מחומרים טבעיים וזמין לרכישה אונליין – מארז מתנה טבעי
 
 
  1. מתנות שימושיות - יולדות מקבלות הרבה מתנות, אבל לפעמים הן רוצות מתנות שימושיות שיכולות לעזור להן בחיי היומיום בטיפול בתינוק ובשגרת החיים החדשים שלהם יחד. לדוגמה, מוצרים לתינוק שיכולים להקל על הטיפול בתינוק, כמו מוצרים תומכי שינה, מוצרים שמעניקים קרקע נוחה לקיום שלבי ההתפתחות הבריאה, מוצרים עם מחשבה על נוחות מקסימלית עבור האם והתינוק יחד, מתנות שישמרו על בטיחות התינוק ועוד..
 
הנה דוגמא למארז מתנה שימושי וזמין לרכישה אונליין – מארז מתנה סרוג ושימושי
 
  1. מתנות עם טאץ' אישי - מתנות שנעשו במיוחד עבור היולדת בעבודת יד או במחשבה ייחודית לצרכיה, תמיד יהיו פופולריות. הסיבה לכך היא שהיולדת רוצה וצריכה להרגיש ש"רואים אותה" יחד עם כל ההתרגשות בנוגע לבואו של התינוק החדש. מתנות שנעשו בעבודת יד עם טאץ' אישי, מעניקות ליולדת את ההבנה שהיא מרכז העולם ושהיא חשובה מאוד, דבר שעשוי לחזק אותה מאוד בתקופה כל כך רגישה בחייה. מתנה יכולה להיות כל מוצר שנעשה בעבודת יד שישמש את היולדת והתינוק ויקל עליהם בתקופה הזו. תוספת ברכה אישית ומרגשת מכל הלב, תשלים את המתנה בצורה מושלמת.
 
הנה דוגמא למארז מתנה בעבודת יד שזמין לרכישה אונליין – מארז סרוגים לתינוק
 
  1. מתנות שישמשו את היולדת גם בעתיד - חשוב לבחור מתנה שתישאר שימושית לאורך זמן. לדוגמה, צעצוע מונטסורי סרוג בעבודת יד, יכול לשמש את התינוק במשך שנים רבות ולהעניק לאם ולתינוק רוגע וביטחון בתהליך ההתפתחות של הילד.
 
מוצרים נוספים שיכולים לשמש את התינוק והיולדת בעתיד הם נחשוש מונטסורי שגודל עם התינוק ומאפשר לו תמיכה בכל שלבי ההתפתחות החל מגיל לידה ועד גיל בוגר.
 
בנוסף, כל פריט בעל אורך חיים שיכול לשמש גם לתינוקות הבאים שיבואו וירחיבו את המשפחה יעשו עבודה נפלאה כמתנה שימושית, כמו ביגוד איכותי מ100% כותנה, שמיכה סרוגה תומכת שינה.
 
מוצרים סרוגים לתינוקות העשויים מ100% כותנה, הם בעלי אורך החיים הארוך ביותר, זאת בזכות איכות הבד שלהם וסגנון הסריגה הגמיש שמאפשר להם להישמר לאורך זמן מבלי להישחק או להיקרע.
 
הנה דוגמא למארז מתנה זמין לרכישה אונליין – מארז מתנה שימושי לאורך זמן
 
  1. מתנה שתשמח את היולדת - בסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור מתנה שתשמח את היולדת, שתסייע לה להתמודד על הסטטוס החדש בחייה ועם השינויים החדשים, שתקל עליה ושתעשה לה טוב על הלב. אם אתם לא בטוחים מה לבחור, תמיד תוכלו לשאול את היולדת עצמה מה היא צריכה.
 
הנה דוגמא למארז מתנה שישמח את היולדת והוא זמין לרכישה אונליין – מארז מתנה משמח ליולדת
 
אנו מקווים שתמצאו את המתנה המושלמת לאותה יולדת מיוחדת!
הנה כמה מגמות ספציפיות בעולם ההורות שיכולות להשפיע על בחירה של מתנה ליולדת ב2023-2024:
מודעות לסביבה: יולדות רבות מחפשות מתנות ידידותיות לסביבה, העשויות מחומרים מתכלים או ממוחזרים שמסייעים לעולם ו/או מונעים נזק מיותר, וזאת כדי להבטיח לילדיהם שכדור הארץ יהיה טוב יותר ובריא יותר עבורם.
בריאות ורווחה: יולדות מודעות יותר לבריאות שלהן ושל התינוקות שלהן, לכן הן מעדיפות מתנות שיכולות לשמור על הבריאות של התינוק שלהן ושל עצמן וזאת כדי להימנע ככל הניתן ממחלות שנוצרות בעקבות חשיפה לחומרים מזיקים, כימיקליים ומשמרים שנמצאים במוצרי טקסטיל סינטטיים, בצעצועים ובמוצרי בריאות וטיפוח לאם ולתינוק.
התפתחות התינוק : יולדות רבות מתמקדות במוצרים לתינוקות שיסייעו להם להתפתח באופן בריא ותקין. צעצועי התפתחות כמו בובות מונטסוריות, יעשו עבודה נפלאה כמתנה ליולדת. בנוסף, מוצרים בסיסיים כמו שמיכה סרוגה או נחשוש סרוג חשובים מאוד להתפתחות התינוק ויש לבחור אותם בקפידה כדי שיעניקו לתינוק את המעטפת הטובה ביותר לשינה בריאה והתפתחות.
-
על ידי התחשבות בצרכי היולדת בעולם של היום, תוכלו לבחור מתנה ליולדת שתענה על
הרצונות וההעדפות שלה, ויחד עם זאת שתהיה שימושית ומרגשת.
מקווה שהמאמר שלי עשה לכם קצת סדר וידע לכוון אתכם למתנה המתאימה ביותר ליולדת היקרה שאתם מתכננים לרכוש עבורה מתנה מרגשת,
-
לכל שאלה אני כאן באינסטגרם שלנו, בואו נקשקש קצת
-
אוהבת, קורל ♥